• Nordlin Ehitus - Sinu usaldusväärne partner ehitusturul
  • info@nordlin.ee
  • +372 660 5000

TEGEVUSVALDKONNAD

Tegevusvaldkonnad

Nordlin pakub ehitusteenuseid järgmistes tegevusvaldkondades: üld-, tööstus- ja insenerehitus, kinnisvaraarendus (sealhulgas korterite arendus ja müük). Peatöövõtjana pakub Nordlin terviklahendust ehk projektijuhtimist alates kliendi soovide kaardistamisest, lahenduse ja hinnapakkumise koostamisest kuni kogu teostuseni.

Objektimeeskond komplekteeritakse ettevõtte professionaalsetest töötajatest arvestades konkreetse objekti keerukust ja suurust, objektimeeskonda toetab tugev kollektiiv.

Professionaalses ja kvaliteetsele tulemusele orienteeritud koostöös hindame avatust, ausust, konkreetsust ja korrektsust ning kokkulepetest kinnipidamist.

ÜLDEHITUS

Üldehitus hõlmab erinevate hoonete ehitust alates äri- ja büroohoonetest, kuni avalike ja elukondlike ning spetsiifiliste tööstushooneteni.
Nordlin pakub ehituse peatöövõtu raames kvaliteetset terviklahendust vastavalt tellija vajadustele: ettevalmistus, projekteerimine, ehitus, sisustus ja garantiiaegne teenindus.

Nordlin Ehituse poolt on  ehitatud mitmed Tallinna kesklinna uusehitistest: Kadrioru Ärikeskus, Metalli Maja, Maestro Maja, Must Luik, büroohoone aadressil Pirita tee 102, büroohoone aadressil Narva mnt 7b. Lisaks on Nordlin ehitanud ja renoveerinud ERR-i uudistemaja Pirita Spordikeskuse tervisespordihoone , Sõle Spordikompleksi, Pärnus asuva L. Koidula gümnaasiumiTallinna Gustav Adolfi Gümnaasiumi ning Haapsalu vehklemishalli.

Vaata veel objekte

Inseneriehitus

TÖÖSTUS-
JA INSENEREHITUS

Tööstus- ja insenerehituse keerukad ja unikaalsed objektid eeldavad spetsiifilisi teadmisi ning head koostööd tellija ja kohalike omavalitsustega.

Tööstus- ja insenerehituse segmendi valminud objektidest väärivad esiletõstmist Tapa depoo värvi – ja pesutsehhi ja Kärdla lennujaama garaažikompleksi ning  AS Milstrand kütuseterminali ehitus.

Vaata veel objekte

Korteriarendus

KORTERITE ARENDUS
JA MÜÜK

Nordlin on rajanud kodu sadadele peredele. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Nordlin arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus. Nordlin Ehituse poolt on rajatud Tallinna mitmed korterelamud: Alvari Maja, korterelamu Pikk 36, Sinika 6, Telliskivi 16,18, Kungla Kodu.

Vaata veel objekte