Tegevusvaldkonnad

Nordlin pakub ehitusteenuseid järgmistes tegevusvaldkondades: üld-, tööstus- ja insenerehitus, kinnisvaraarendus (sealhulgas korterite arendus ja müük). Peatöövõtjana pakub Nordlin terviklahendust ehk projektijuhtimist alates kliendi soovide kaardistamisest, lahenduse ja hinnapakkumise koostamisest kuni kogu teostuseni.

Objektimeeskond komplekteeritakse ettevõtte professionaalsetest töötajatest arvestades konkreetse objekti keerukust ja suurust, objektimeeskonda toetab tugev kollektiiv.

Professionaalses ja kvaliteetsele tulemusele orienteeritud koostöös hindame avatust, ausust, konkreetsust ja korrektsust ning kokkulepetest kinnipidamist.

Üldehitus

ÜLDEHITUS

Üldehitus hõlmab erinevate hoonete ehitust alates äri- ja büroohoonetest, kuni avalike ja elukondlike ning spetsiifiliste tööstushooneteni.
Nordlin pakub ehituse peatöövõtu raames kvaliteetset terviklahendust vastavalt tellija vajadustele: ettevalmistus, projekteerimine, ehitus, sisustus ja garantiiaegne teenindus.

Nordlin Ehituse poolt on ehitatud mitmed Tallinna kesklinna uusehitistest: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Kadrioru Ärikes-kus, Metalli Maja, Maestro Maja, Must Luik, büroohoone aadressil Pirita tee 102, büroohoone aadressil Narva mnt 7b. Lisaks on Nordlin ehitanud ja renoveerinud Narva Eesti kool, Tallinna Spordihall, Põllumajandusuuringute Keskus, Viimsi haridus- ja kultuurikeskuse Artium, Lasnamäe Põhikool, Haapsalu Põhikool, Maleva tn 18 seenioride maja, Saku Vallavalitsus, Pärnu Raja tn 7 ujula ja lasteaed, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja, ERR-i uudistemaja, Pirita Spordikeskuse tervisespordihoone, Sõle Spordikompleksi, Pärnus asuva L. Koidula gümn-aasiumi ning Haapsalu vehklemishalli.

Vaata veel objekte

TÖÖSTUS-
JA INSENEREHITUS

Tööstus- ja insenerehituse keerukad ja unikaal-sed objektid eeldavad spetsiifilisi teadmisi ning head koostööd tellija ja kohalike omavalitsuste-ga.

Tööstus- ja insenerehituse segmendi valminud objektidest väärivad esiletõstmist Tapa depoo värvi – ja pesutsehhi ja Kärdla lennujaama garaažikompleksi ning AS Milstrand kütuse-terminali ehitus.

Vaata veel objekte

Korteriarendus

KORTERITE ARENDUS
JA MÜÜK

Nordlin on rajanud kodu sadadele peredele. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Nordlin arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekt-eerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus. Nordlin Ehituse poolt on rajatud Tallinna mitmed korterelamud: Pargikodu kortermajaKorterelamu Viljandi kesklinnas, 24 korteriga elamu Saku keskusessAlvari Maja, korterelamu Pikk 36, Sinika 6, Telliskivi 16,18, Kungla Kodu.

Vaata veel objekte