OÜ Nordlin Ehitus

OÜ Nordlin Ehitus on Eesti kapitalil põhinev ehituse peatöövõtu, projektijuhtimise ja kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte. Neljateistkümne tegutsemisaasta jooksul oleme kasvanud üheks turu juhtivaks ettevõtteks Eestis, pälvides 2018. aastal Äripäeva ehitusettevõtete TOP-is tähelepanuväärse 3. ja 2020. aastal 12. koha. Eestis on kümneid ehitisi ja kodusid, mille on ehitanud Nordlin. Meil on hulgaliselt kogemusi, mille üle uhkust tunda.

Sõltuvalt tellijate vajadustest teostame nii keerukaid ja innovaatilisi projekte kui ka väikesemahulisi ehitustöid, keskendudes ehituse peatöövõtule ja projektijuhtimisele. Peatöövõtjana juhime kogu ehitusprotsessi ning vastutame ehitusprojekti valmimise eest tervikuna.

about us

Meie kompetents

Usaldusväärne partner ehitusturul

Meie kollektiivis töötab üle kahekümne oma ala parimat spetsialisti. Kellest enamik omab erialast kõrgharidust, täiendab ning koolitab end pidevalt. Meie varasemad pikaajalised kogemused ning ettevõtte paindlikkus, usaldusväärsus ja tähtaegadest kinnipidamine on aidanud Nordlin Ehitusel saavutada arvestatav positsioon nii era- kui ka avaliku sektori tellijate hulgas. Ettevõttest on kujunenud usaldusväärne partner ehitusturul.

Sertifikaadid

OÜ Nordlin Ehituse juhtimissüsteemi on kontrollitud ja leitud olevat vastavuses ISO kvaliteedi-, töötervishoiu- ja -ohutusalase ning keskkonnajuhtimise standardi nõuetega.

Kvaliteetse teenuse tunnustamiseks ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimise alal on Bureau Veritas omalt poolt kinnitanud OÜ Nordlin Ehituse juhtimissüsteemi vastavust standarditele:

Tegevusload

Vaata tegevuslubasid lähemalt vastavatest registritest:

Majandustegevuse register (MTR),
Muinsuskaitse tegevusluba

Tänukirjad

Aastate jooksul on kliendid väljendanud oma rahulolu mitmete tänukirjade näol:

Juhtkond

Nordlin Ehitus OÜ on asutatud suurte kogemustega ehitusvaldkonna spetsialistide poolt.

Ülo Older
Ülo OlderJuhatuse esimees
Telefon: +372 502 2504
E-post: ylo.older@nordlin.ee
Kaarel Prikk
Kaarel PrikkEhitusdirektor, Juhatuse liige
Telefon: +372 5345 7747
E-post: kaarel.prikk@nordlin.ee
Mairo Mäemets
Mairo MäemetsJuhatuse liige
Telefon: +372 5664 7188
E-post: mairo.maemets@nordlin.ee