Neljapäeval, 11. augustil pandi Sõle Spordikeskusele (Sõle 40 a) sümboolne nurgakivi. Tallinna linnavalitsust esindasid pidulikul üritusel abilinnapea Mihhail Kõlvart, Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid ning Spordija Noorsooameti juhataja Rein Ilves.

Nurgakivi kapslisse pandi tänased ajalehed, mündid, mälupulgal ehitusprojekt, äsjavalminud Beetapromenaadi kaart ja muid praegust aega märkivaid esemeid.

Sõle Spordikeskus on multifunktsionaalse spordirajatis, mis valmib 2017 aasta sügisel ja ehitatakse endise Sõle Põhikooli kõrval asuvale kinnistule. Spordikeskusesse tuleb 25-meetrine 8 rajaga ujula, lastebassein, kolme väljakuga pallimängusaal, üheksa püsirajaga vehklemissaal, jõusaal, spordisaal judo, maadluse ja võitluskunstide harrastajatele ning veel üks universaalne saal. Lisaks ehitatakse välja kunstmurukattega jalgpalliväljak, kuhu talvel püstitatakse peale täispuhutav hall. Jalgpalliväljakul on 385 istekohaga tribüün.

Projekti arhitektid on Kadarik ja Tüür Arhitektid , projekti tehnilised joonised koostas Est-Konsult . Ehituse riigihanke võitjaks osutusid ühispakkujad Nordlin Ehitus ja Astlanda Ehituspakkumuse maksumuseks on 6,8 miljonit eurot. Kogu spordikeskuse ehituse ja sisustuse lõplikuks kogumaksumuseks kujuneb 8,5 miljonit eurot.