Kui mullu mais sai Mustamäe kultuurikeskus Kaja nurgakivi, siis tänavu mais võib linnarahvast samas oodata juba avamispidu. Kahe- kuni neljakorruselise hoone läbi kolme korruse ulatuv puitparketi ja dekooriga suur saal võimaldab korraldada nii teatrietendusi kui pidada tantsupidu. Kokku kolmesaja kohaga uhket teatrisaali saab kasutada nii teatri- ja kontserdi- kui tantsusaalina. Valguslahendused, heli ja akustika on kõik tehnika viimase sõna järgi.

Kultuurikeskus Kaja projekteerimisel ja ehitamisel kasutati uudset BIM tehnoloogiat. Digitaalne mudel lihtsustab ehitustöid oluliselt, sest efektiivsed tehnilised lahendused saab läbi mängida juba hoone projekteerimisel. Hoone visuaalist, ehitusmahtudest ja eelarvest saab kohe selgema ülevaate. Kõik ehituslikud tööd kuni mööbli paigutuseni saab 3D mudelil läbi mängitud.

Lisaks läbi kolme korruse ulatuvale suurele saalile leidub hoones harjutussaale ka harrastajaile. Ülakorrusel on kuus väiksemat saali huviringidele.

Mustamäe kultuurikeskuses (Vilde tee 118) on põrandapinda kokku 4000 m2. Uue hoonekompleksi projekteerisid vastavalt arhitektuurikonkursi võistlusülesandele Infragate Eesti AS ja arhitektuuribüroo BOA.