Täna avati kunagises põllumajandustehnika näituste paviljonis uus vallamaja. Arhitekt Valve Pormeistri projekteeritud, aastaid tühjana seisnud ja tulekahjus suuresti hävinud hoone taastati tema endisel kujul erinevusega, et kõrge laega kombainide ja traktorite eksponeerimiseks mõeldud saali asemel asuvad kahel korrusel nüüd vallavalitsuse töötajate kabinetid. Lisaks saab hoones tööruumid ka Talupidajate Keskliit.

Hoone muudab eripäraseks soomemõjuline karniisiarhitektuur, mis hakkas Eestis levima 1960. aastail ja sai üheks Eesti arhitektuuri lemmikvõtteks, levides nii maal kui linnas ja pea kõigi hoonetüüpide juures. Rombikujulise katusekarniisi motiiv kordub ka hoone sees, kus teise korruse viltribidest lagi kulgeb üles alla liikuvate siksakkidena läbi terve hoone.
Nii nagu 1968. aastal valminud hoones, on ka valminud hoones kasutatud punast tellist ja maast laeni aknaid.

Lisaks kabinettidele asuvad hoones volikogu ja vallavalitsuse istungitesaal, eraldi ruumid vallaelanike nõustamiseks ja nõupidamisteks. Teisele korrusele saab ka liftiga. Hoonet aitavad energiatõhusamaks muuta katusel asuvad päikesepatareid.

Hoone avamisel rääkis tolleaegsest arhitektuurist pikemalt arhitektuuriajaloolane Mart Kalm.
Uue hoone projekteeris OÜ ROK-Projekt , ehitas OÜ Nordlin Ehitus, järelevalvet tegi OÜ P.P.Ehitusjärelevalve.