• Nordlin Ehitus - Sinu usaldusväärne partner ehitusturul
  • info@nordlin.ee
  • +372 660 5000

Kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artium sai nurgakivi

  • Home / Kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artium sai nurgakivi

Kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artium sai nurgakivi

Täna, 11. veebruaril 2021 paigaldati nurgakivi kultuuri- ja hariduskeskusele Viimsi Artium. Aasta pärast valmivasse hoonesse rajatakse tipptasemel 500-kohaline kontserdisaal ning väiksemad kammer- ja black-box saalid. Artium saab ühiseks koduks seni eri kohtades tegutsenud Viimsi muusika-, kunsti- ja teaduskoolidele ning huvikeskusele.

Hoone ehitustööd algasid möödunud aasta oktoobris. Tööde teostaja Nordlin Ehitus OÜ juhatuse esimees Ülo Older kinnitas nurgakivi tseremoonial, et ollakse graafikus. „Koostöö tellijaga on olnud suurepärane ja igapäevased probleemid on lahendatud väga operatiivselt.

Viimsi Artiumis avanevad ainulaadsed võimalused valla kultuuri- ja hariduselus. Keskusesse ehitatav 500-kohaline kontserdisaal ning väiksemad kammer- ja black box saalid võimaldavad Viimsisse tuua täiesti uuel tasemel muusikaelamusi, erinevaid teatrietendusi, muid kultuuriüritusi ja konverentse. Uued uksed avanevad ka kõikidele Viimsi huvikoolidele, kes majja kolivad. Muusikakooli professionaalne õpe saab hea akustikaga saali näol hoopis teistmoodi väljundi, kunstikool rohkem ruumi ja galerii oma tegevusteks ning teaduskool tipptasemel instrumentidega õppeklassid katsete läbiviimiseks. Kõiki Artiumisse rajatavaid võimalusi saavad oma igapäevases õppetöös kasutama hakata Viimsis asuvad koolid.

Leave Comments